Role Delay (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: locked
km: ជាប់សោ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: No users available.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើ ។

en: Delete role
km: លុប​តួ​នាទី

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>
