Role Delay (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Member for
kn: ಸದಸ್ಯರು

en: edit role
kn: ಪಾತ್ರವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
