Role Delay (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: edit permissions
ku: ڕێپێدانەکان دەسکاری بکە

en: edit role
ku: ڕؤڵ دەسکاری بکە
