Role Delay (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Roles
lt: Rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: locked
lt: užrakinta

en: Member for
lt: Narys jau

en: No users available.
lt: Nėra narių

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>
