Role Delay (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്
