Role Delay (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: locked
mr: कुलुपबंद

en: Member for
mr: च्यासाठी सभासद

en: edit role
mr: प्रवेशमर्यादा संच संपादन
