Role Delay (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Member for
my: အသင်း၀င်ဖြစ်ခဲ့သည့်ကာလ
