Role Delay (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Roles
ne: भूमिका

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Member for
ne: सदस्यता समय
