Role Delay (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Roles
nl: Rollen

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: locked
nl: vergrendeld

en: Delay
nl: Vertraging

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: No users available.
nl: Geen gebruikers beschikbaar.

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: edit role
nl: rol bewerken

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>
