Role Delay (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Roles
nn: Roller

en: Member for
nn: Medlem i

en: Delete role
nn: Slett rolle
