Role Delay (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Roles
oc: Ròtles

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: locked
oc: verrolhat

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: No users available.
oc: Cap d'utilizaire pas disponible.

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>
