Role Delay (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
