Role Delay (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Roles
pl: Role

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: locked
pl: zablokowany

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: No users available.
pl: Brak dostępnych kont użytkowników.

en: Delete role
pl: Usuń rolę

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>
