Role Delay (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Roles
ru: Роли

en: Last access
ru: Последнее посещение

en: locked
ru: заблокировано

en: Member for
ru: Зарегистрирован на сайте

en: No users available.
ru: Нет пользователей.

en: Delete role
ru: Удалить роль

en: edit permissions
ru: редактировать права доступа

en: edit role
ru: редактировать роль

en: @name <em>(locked)</em>
ru: @name <em>(заблокирован)</em>
