Role Delay (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: locked
sk: zamknuté

en: Member for
sk: Členom už

en: No users available.
sk: Žiadny používatelia.

en: Delete role
sk: Odstrániť kategóriu používateľov

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>
