Role Delay (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Roles
sv: Roller

en: Last access
sv: Senast åtkomst

en: locked
sv: låst

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Member for
sv: Medlem i

en: No users available.
sv: Inga användare tillgängliga.

en: Delete role
sv: Radera roll

en: edit permissions
sv: redigera behörigheter

en: edit role
sv: redigera roll

en: @name <em>(locked)</em>
sv: @name <em>(låst)</em>
