Role Delay (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last access
te: చివరి దర్శనం

en: Member for
te: సభ్యుడుగా
