Role Delay (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Roles
vi: Vai trò

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: locked
vi: đã bị khóa

en: Member for
vi: Đã tham gia được

en: No users available.
vi: Không có người dùng nào.

en: Delete role
vi: Xóa vai trò

en: edit permissions
vi: sửa quyền

en: edit role
vi: sửa vai trò

en: @name <em>(locked)</em>
vi: @name <em>(đã khóa)</em>
