Role Delay (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Roles
az: Rollar

en: Last access
az: Son icazə

en: Member for
az: üçün üzv

en: Delete role
az: Rolu silin
