Role Delay (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Username
de: Benutzername

en: Weight
de: Gewichtung

en: Roles
de: Rollen

en: Last access
de: Letzter Zugriff

en: locked
de: Gesperrt

en: Delay
de: Verzögerung

en: Member for
de: Mitglied seit

en: No users available.
de: Keine Benutzer verfügbar.

en: Delete role
de: Rolle löschen

en: edit permissions
de: Berechtigungen bearbeiten

en: edit role
de: Rolle bearbeiten

en: @name <em>(locked)</em>
de: @name <em>(gesperrt)</em>
