Role Delay (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Delete role
hi: भूमिका हटाएं

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: edit role
hi: दायित्व बदलें

en: @name <em>(locked)</em>
hi: @name <em>(सुरक्षित किया गया)</em>
