Role Delay (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:

en: edit role
hy: խմբագրել դերը
