Role Delay (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Roles
id: Peran

en: Last access
id: Akses terakhir

en: locked
id: terkunci

en: Member for
id: Anggota selama

en: No users available.
id: Tidak ada anggota.

en: Delete role
id: Hapus peran

en: edit permissions
id: edit kewenangan

en: edit role
id: edit pemeran

en: @name <em>(locked)</em>
id: @name <em>(dikunci)</em>
