Role Delay (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Delete role
fa: حذف نقش
