Role Delay (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Roles
ur: رولز
