Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle

en: security
af: sekuriteit

en: Role
af: Rol

en: Operation
af: Operasie

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
af: Ongeldige poging aangewend om beskermde gebruikersvelde te verander.
