Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Save
bg: Запази

en: Roles
bg: Роли

en: Add a role to the selected users
bg: Добави роля за избраните потребители

en: Remove a role from the selected users
bg: Изтрий роля за избраните потребители

en: security
bg: сигурност

en: Role
bg: Роля

en: Operation
bg: Действие

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
bg: Открит е злонамерен опит за промяна на защитени потребителски полета.
