Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge

en: security
bs: bezbjednost

en: Role
bs: Uloga

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
bs: Primjećen je maliciozni pokušaj promjene zaštićenih korisničkih polja.
