Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Add a role to the selected users
el: Προσθήκη ρόλου στους επιλεγμένους χρήστες

en: Remove a role from the selected users
el: Άρση ρόλου από τους επιλεγμένους χρήστες

en: security
el: ασφάλεια

en: Role
el: Ρόλος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
el: Ανιχνεύτηκε κακόβουλη απόπειρα να αλλοιωθούν προστατευμένα πεδία λογαριασμού χρήστη.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
