Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj

en: Add a role to the selected users
eo: Aldonu rolon al la elektitaj uzantoj

en: Remove a role from the selected users
eo: Forigu rolon de la elektitaj uzantoj

en: security
eo: sekureco

en: Operation
eo: Operacio

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
eo: Detektis malican provon ŝanĝi protektitajn kampojn de uzantoj.
