Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Roles
fa: نقش ها

en: Add a role to the selected users
fa: اضافه کردن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: Remove a role from the selected users
fa: حذف کردن یک نقش از کاربران انتخاب شده

en: security
fa: امنیتی

en: Role
fa: نقش

en: Operation
fa: عملکرد
