Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Roles
hu: Csoportok

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók csoporthoz rendelése

en: Remove a role from the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók eltávolítása egy csoportból

en: security
hu: biztonság

en: Role
hu: Csoport

en: Operation
hu: Művelet

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hu: Szándékos kísérlet történt egy védett felhasználói mező módosítására.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható csoportoknak szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.
