Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Roles
id: Tingkatan

en: Add a role to the selected users
id: Tambahkan tingkatan pada anggota yang dipilih

en: Remove a role from the selected users
id: Hapus tingkatan pada anggota yang dipilih

en: security
id: keamanan

en: Operation
id: Operasi

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
id: Terdeteksi usaha jahat untuk mengubah bagian anggota yang terlindungi.
