Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Aturan

en: Add a role to the selected users
jv: Tambahana aturan nang panganggo sing kepilih

en: Remove a role from the selected users
jv: Ilangna aturan seka panganggo sing kepilih

en: security
jv: keamanan

en: Role
jv: Aturan

en: Operation
jv: Operasi
