Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Add a role to the selected users
km: បន្ថែម​តួនាទី​ទៅ​ឲ្យ​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: Remove a role from the selected users
km: យក​តួនាទី​ចេញ​ពី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ជ្រើស

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: Role
km: តួនាទី

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
km: បាន​រក​ឃើញ​ការ​ប៉ុន​ប៉ង​ដែល​មាន​លក្ខណៈ​ព្យាបាទ​ក្នុង​ការ​ប្តូរ​វាល​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ការពារ​ ។

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
