Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Roles
lv: Lomas

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu izvēlētajiem lietotājiem

en: Remove a role from the selected users
lv: Noņemt lomu izvēlētajiem lietotājiem

en: security
lv: drošība

en: Role
lv: Loma

en: Operation
lv: Operācija

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lv: Atklāts ļaunprātīgs mēģinājums mainīt aizsargātos lietotāja laukus.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
