Role Delegation (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Roles
uk: Ролі

en: Add a role to the selected users
uk: Додати роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: security
uk: безпека

en: Role
uk: Роль

en: Operation
uk: Дія

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
uk: Виявлено зловмисну спробу змінити захищені поля користувача.
