Role Delegation (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Roles
az: Rollar

en: Add a role to the selected users
az: Seçilmiş istifadəçilərə rol əlavə edin

en: Remove a role from the selected users
az: Seçilmiş istifadəçilərdən rolu silin

en: Role
az: Rollar
