Role Delegation (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Add a role to the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Remove a role from the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་རྩ་བསྐྲད་གཏང་

en: security
dz: སྲུང་སྐྱོབ།

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
dz: སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད་པའི་ ངན་སེམས་ཅན་དེ་གིས་   ཉེན་སྐྱོབ་འབད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པའི་ས་སྒོ་དེ་ཚུ་  བསྒྱུར་ནིའི་དཔའ་བཅམ་ཨིན་པས།

en: Save role
dz: ལས་འགན་སྲུངས།
