Role Delegation (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók szerepkörhöz rendelése

en: Remove a role from the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók eltávolítása egy szerepkörből

en: security
hu: biztonság

en: Role
hu: Szerepkör

en: Operation
hu: Művelet

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hu: Szándékos kísérlet történt egy védett felhasználói mező módosítására.

en: Save role
hu: Szerepkör mentése

en: Change roles assigned to user.
hu: Felhasználó szerepkörhöz rendelése.

en: Delegate roles
hu: Szerepkörök delegálása
