Role Delegation (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Roles
pl: Role

en: Add a role to the selected users
pl: Nadaj rolę wybranym użytkownikom

en: Remove a role from the selected users
pl: Odbierz rolę wybranym użytkownikom

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Role
pl: Rola

en: Operation
pl: Czynność

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
pl: Wykryto próbę nieuprawnionej modyfikacji chronionych pól użytkownika.

en: Save role
pl: Zachowaj rolę
