Role Delegation (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Roles
pt: Papéis

en: Add a role to the selected users
pt: Adicionar um papel para os usuários selecionados

en: Remove a role from the selected users
pt: Remover um papel dos usuários selecionados

en: security
pt: segurança

en: Role
pt: Papel

en: Operation
pt: Operação

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
pt: Detectada tentativa maliciosa de alterar campos de usuário protegidos.

en: Save role
pt: Salvar papel
