Role Delegation (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Roles
ro: Roluri

en: Add a role to the selected users
ro: Adaugă un rol utilizatorilor selectați

en: Remove a role from the selected users
ro: Șterge un rol utilizatorilor selectați

en: security
ro: securitate

en: Role
ro: Rol

en: Operation
ro: Operație

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ro: Am detectat tentative maliţioase de modificare a câmpurilor protejate de utilizator.

en: Save role
ro: Salvează rolul

en: Assign all roles
ro: Atribuiți toate rolurile

en: Assign %role role
ro: Atribuiți rolul @role

en: Change roles assigned to user.
ro: Schimbă rolurile atribuite utilizatorului
