Role Delegation (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Roles
tr: Roller

en: Add a role to the selected users
tr: Seçili kullanıcılara bir rol ekle

en: Remove a role from the selected users
tr: Seçili kullanıcılardan bir rol kaldır

en: security
tr: güvenlik

en: Role
tr: Rol

en: Operation
tr: İşlem

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
tr: Korumalı kullanıcı alanlarını değiştirme girişimi tespit edildi.

en: Save role
tr: Rolü kaydet
