Role Delegation (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Roles
ar: الأدوار

en: Add a role to the selected users
ar: أضف دورا إلى المستخدمين المختارين

en: Remove a role from the selected users
ar: احذف دورا من المستخدمين المختارين

en: security
ar: أمن

en: Role
ar: الدور

en: Operation
ar: عملية

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ar: تم اكتشاف محاولة للتلاعب بخانات مستخدم محمية.

en: Save role
ar: حفظ الدور
