Role Delegation (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Roles
be: Ролі

en: Add a role to the selected users
be: Дадаць ролю выбраным карыстальнікам

en: Remove a role from the selected users
be: Зняць ролю з выбраных карыстальнікаў

en: security
be: бяспека

en: Role
be: Роля

en: Operation
be: Аперацыя

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
be: Увага! Выкрытая зламысная спроба змяніць абароненыя палі профіля карыстальніка.

en: Save role
be: Захаваць статус
