Role Delegation (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Add a role to the selected users
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འགན་ནུས་ཞིག་ཁ་སྣོན

en: Remove a role from the selected users
bo: བདམས་ཟིན་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགན་ནུས་དོར་བ

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
bo: ཉེན་འགོག་བྱས་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གནས་ཁོངས་ལ་གནོད་སེམས་བྱེད་རྩིས་བྱས་པ་ཤེས་རྟོགས་བྱུང་།

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ
