Role Delegation (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Roles
ca: Rols

en: Add a role to the selected users
ca: Afegeix un rol als usuaris seleccionats

en: Remove a role from the selected users
ca: Elimina un rol dels usuaris seleccionats

en: security
ca: seguretat

en: Role
ca: Rol

en: Operation
ca: Operació

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ca: S'ha detectat un intent maliciós d'alterar camps d'usuari protegits.

en: Save role
ca: Desa el rol
