Role Delegation (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Roles
et: Rollid

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Remove a role from the selected users
et: Eemalda valitud kasutajatelt roll

en: security
et: turvalisus

en: Role
et: Roll

en: Operation
et: Operatsioon

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
et: Märgati kahtlast katset muuta kasutaja kaitstud välju.

en: Save role
et: Salvesta roll
