Role Delegation (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Roles
hr: Uloge

en: Add a role to the selected users
hr: Dodaj ulogu označenim korisnicima

en: Remove a role from the selected users
hr: Ukloni ulogu označenim korisnicima

en: security
hr: sigurnost

en: Role
hr: Uloga

en: Operation
hr: Operacija

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hr: Primijećen zlonameran pokušaj promjene zaštićenih korisničkih polja.

en: Save role
hr: Spremi ulogu
